Tom Cruise: FETÖ’nün kankası

Ne ilginç değil mi, Sayntoloji’nin kurucusu Hubbard, ABD ordusunda Albay rütbeli Deniz İstihbarat subayıdır. FETÖ’nün lideri ise askerde telsizci, bir başka ifadeyle de istihbaratçıdır.

Gülen ilk işine, 1955 yılında Alvarlı Efe Hazretleri’nin torunu olan Kurşunlu Medresesi müderrisi Sadi Efendi’yi Mustafa Kemal’e hakaret ettiği yalanı ile şikâyet ederek başlar. Bu gammazlama, Gülen’in devlet tarafından keşfedilmesini sağlayacaktır.

Gülen’deki şeytanî hırsı gören Özel Harp elemanları, Gülen’le irtibatlarını güçlendirirler. Yaşı tutmadığı ve ilkokul diploması bile olmadığı halde, Diyanet’in imtihana girmesine izin verilen Gülen, imtihanı kazandıktan veya kazandırıldıktan sonra alelacele dışarıdan ilkokul diploması temin edilir, yaşı da mahkeme kararı ile büyütülür. Bu sayede, Edirne’deki akrabalarının yanına tayin edilir.

Edirne’ye gönderilmesinin iki nedeni vardır. İlki, Gülen kitabında kendisinin de ifade ettiği üzere akrabası Hüseyin Top’un orada olmasıdır. İkincisi ise daha sonra Gülen’in hocası ve hamisi olacak olan, MAH’ın adamlarından karanlıklar prensi Yaşar Tunagür’ün de orada müftülük makamını işgalidir.

Gülen 1961’de askere gider. Acemi birliğini, Özel Harp Dairesi Elemanı Kurmay Başkanı Reşat Taylan’ın yanında yapar. Acemi birliğinde sadece istihbarat elemanlarının görevlendirildiği telsiz eğitimi alır. Çünkü pek çok kaynağa göre zaten Özel Harp Dairesi elemanlarından üsteğmen Esat Keşşafoğlu, Gülen’i daha 16-17 yaşında iken Özel Harp Dairesi’nin kadrosuna katmıştır.

Acemi birliğinde, büyük telsiz eğitimine alınmasının nedeni, çok yetkin bir istihbaratçı olarak yetiştirilmesinin amaçlanmasıdır.

Gülen bu süreci şöyle anlatır: “Edirne’deki bir yakınımdan (bu kişi Yaşar Tunagür), Kurmay Albay Reşat Taylan’a selam getirmiştim. Hatta benimle, ona badem ezmesi göndermişti. Mamak 1. Tabur, 1. muharebe bölüğü… Bölük komutanı beni korudu. Tabi kurs görmek için dört ay kaldık. “Rahat edeyim” diye beni telsizci yaptılar.”

Bununla kalmaz, aynı görevlendirme zinciri, usta birliğinde de olur. Askerliğin devamını İskenderun’da 2. Ordu karargâhında, Orgeneral Cemal Tural’ın yanında büyük telsizci istihbarat elemanı olarak yapar.

Sayntoloji’nin kurucusu Hubbard’ın ordudan arkadaşı Jack Parsons, meşhur Satanist ve modern Satanizm dininin kurucusu olarak kabul edilen Ataturk Crowley’in de babası olan Aleister Crowley’ye yazdığı mektupta, Hubbard’ın yeniçağın kurulmasına ilgi duyduğundan söz eder.

Sayntoloji de FETÖ gibi para delisi, kapalı bir kült ve hukuk dışı azgın eylemciler olarak tanınırlar. Her ne kadar haça küçük ilaveler yapılmış bir ambleme sahip iseler de, bazı kaynaklar bağımsız bir din olarak niteler. Bazıları onları zengin, intikamcı bir yapı, para, mafya ya da din arası melez bir oluşum olarak tarif eder.

Örgütün olmazsa olmazı, ölü gibi şartsız itaat ve bol bağış. John Travolta ve Tom Cruise gibi ünlüler her katıldıkları programlarda mutlaka Sayntoloji’yi överler. Bu da onların bu yapıya mensup olduğunu gösterir.

Sayntology üyesi sinema, siyaset, medya ve dolandırıcı dünyasının meşhurlarından bazıları şunlar:

 Tom Cruise  Kirstie Alley
 Anne Archer  Lynsey Bartilson
 Jason Beghe  Catherine Bell
 Trevor Bolder  John Brodie
 David Carradine  Nancy Cartwright  Sharon Case  Erika Christensen  Chick Corea  Eddie Deezen  Jason Dohring  Bodhi Elfman  Jenna Elfman  Doug E. Fresh  Soleil Moon Frye  Leif Garrett  Peaches Geldof  Bibbe Hansen  Isaac Hayes  Katie Holmes  L. Ron Hubbard  Vardan Kushnir  Jason Lee  Geoffrey Lewis  Juliette Lewis  Rilwanu Lukman  Chris Masterson
 Danny Masterson  Julia Migenes  Sofia Milos  Elisabeth Moss
 Haywood Nelson  Corin Nemec
 Marisol Nichols  Judy Norton-Taylor  Michael Peña  Liz Phair
 Laura Prepon  Lisa Marie Presley  Priscilla Presley  Kelly Preston
 Leah Remini  Giovanni Ribisi
 Marissa Ribisi  Mimi Rogers
 Billy Sheehan  Michelle Stafford  Ethan Suplee  Gabor Szabo
 Jeffrey Tambor  John Travolta
 Kevin Trudeau  Greta Van Susteren  Diane Watson
 James Wilder  Edgar Winter
 Woody Woodmansey.

“Sayntology’nin California’daki ‘altın üs’ adı verilen gizli üssü, dronlarla ilk kez 2017’de görüntülenir. 2 kilometrekarelik alana yayıldığı ve tarikatın uluslararası yönetim merkezi olduğu belirtilen bu yerde, örgütün kurucusu L. Ron Hubbard’ın ölmeden önce evi olarak kullandığı ve en sevdiği yer olan ‘Bonnie View’ yer alıyormuş.

Örgütü halen 26 yaşından bu yana, 30 Nisan 1960 Philadelphia doğumlu, Polonya ve İtalya kökenli, kronik astım hastası David Miscavige bu üstten yönetmekte…

Gördüğünüz gibi tüm şer örgütlerinin merkezi Amerika. Bu da bize bu örgütlerin hepsinin CIA kontrolünde olduğunu gösteriyor. Zaten aksi söz konusu olsa orada bir dakika bile barındırılmazlar.

FETÖ elebaşı Gülen’in irtibatı elbette sadece eski istihbarat teşkilatı MAH ve Özel Harp Dairesi ile değildir. Aynı zamanda mason olan Gülen, 1980 sonrasında NATO Gladyosu ile de irtibatlı hâle gelecek, merhum Turgut Özal’dan merhum Muhsin Yazıcıoğlu’na, merhum Adnan Kahveci’den mevta Necip Haplemitoğlu’na, Aselsan cinayetlerinden gazeteci infazlarına kadar hepsinin faili olarak karşımıza çıkacaktır.

Önceki sayılarımızda belirttiğimiz üzere FETÖ ile Cizvitler, Opus Dei, Sayntology, Moon’un birbirlerine benzerliklerinin yanı sıra güçlü irtibatları olduğu da bir gerçektir.

Scientology’nin mevcut lideri
David Miscavige

Benzer konular