Türkçe Tevrat tefsirine Haçlı teşekkürü: 49 şehid

Hollanda’da Faslı Müslüman bir genç ve ailesine ırkçı saldırı, İsviçre’de belediye meclis üyeliğine seçilen Müslüman bir kadının başörtülü olduğu için içeri alınmaması, ABD Başkanı Trump’ın Amerikan Kongresi’nin başörtülü Müslüman üyesi İlhan Ömer’e istifa çağrısı yapması, Siyonistlerin işgal altında tuttukları Kudüs-ü Şerif’teki mukaddes mekanlarımız Mescid-i Âksâ ve Kubbetü’s-Sahra ile Filistinlilere yönelik terörist saldırıları ve de son olarak Yeni Zelanda’da İslam’ın mâbedinde 49 kardeşimizin şehid edilmesi…

Bütün bunlar, sadece geçen hafta İslam’a ve Müslümanlara yönelik saldırılardan gündeme girmeyi başaranlar. Kimbilir daha nicelerinden haberimiz bile olmadı.

Geçtiğimiz Cuma günü Yeni Zelanda’da Cami’ye yapılan saldırının yegâne izahı, batının İslam ile savaşmasından etkilenen bir gencin acımasız bir kâtile dönüşmesinden başka bir şey değil. İslam ile karşılaştığında Müslümanlara ilk ihaneti Medine’yi mesken edinmiş Yahudiler yapmıştı. Ardından İslam ile karşılaşan Hıristiyanlar, İslam topraklarına yönelik Haçlı Seferleri düzenledi. İnsan kesip kan içtiler ve de içmeye devam ediyorlar.

Batı için tek bir düşman vardır, o da İslam ve İslam’ı yaşamaya çalışan Müslümanlar. İslam’la irtibatınız kalmamış olabilir. Müslüman adı taşımanız bile düşman olarak telakki edilmenize yeter.

Dünyada Müslümanlara yönelik terör, katliam ve zulümler sürerken Türkiye’de birileri Yahudilerin muharref kitaplarının tefsirini neşrederek tartışmaların odağına oturdu. Seçime 5 kala, Müslümanlara Tevrat tefsiri okutmak girişiminde bulunulması ciddi gelişmelere gebe gözüküyor.

Bizde Gerçek Hayat olarak Osmanlı Arşivlerine girip bu husustaki belgeleri incedik. Karşımıza onlarca belge çıktı. Bunlardan en mühimi büyük Sultan 2. Abdülhamid Han hazretlerine ait bir fermandı. Bu ferman ki, âdeta bugün için yazılmış sarsıcı bir fetva mahiyetinde. Müslümanlar, İslam topraklarında muharref İncil ve Tevrat’ı basabilir mi? İşte bu ferman, bu can alıcı suâlin cevabını veriyor. Detayları ilerleyen sayfalarımızda.

Öte yandan karanlık oyuncu İngiliz’in BrExit oyunu, Amerikalı uçak devi Boeing’le ilgili derin kriz, FETÖ’nün Almanya’daki çıkmaza giren şeytan üssü, Anadolu’dan Avrupa’ya uzanan yeni tren hattı ve yeni askerlik sistemi başta olmak üzere farklı dosyalarımızla karşınızdayız.

Geçen hafta yeni bir ebat, tasarım ve muhteva ile karşınıza çıkmıştık. Yani hâlimizin beğenilmesi ve bunun satışlara yansıması bizi mutlu etti. Teşekkürlerimizi arz ederiz. Bu sayımızı da beğeneceğinizi ümit ediyor, daha nice nitelikli sayılarla karşınızda olabilmeyi diliyoruz.

Başımız sağolsun! İslam düşmanı haçlıların döktükleri Müslüman kanında boğulmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyoruz. İnşaallah şuurlanmamıza vesile olur!

Selam ile