Sistem’in hata mesajları

Yeni dünya düzeni diye diye kafalar ütülendi, taraflar belirlendi, planlar, programlar yapıldı. ‘Saygın’ düşünce kuruluşları ve tasmalarını ellerinde tuttukları sürüyle siyasi tarafından ince ince, ilmek ilmek sistemler, ideolojiler dokundu ama sonuç nafile.
Evdeki hesap çarşıya uymadı.
Uymadığını gördükçe kitlelere olan nefretleri, küçümsemeleri artıyor.
30 yaş ve üzeri herkesten neredeyse tamamen ümitlerini kesmiş durumdalar. Zira onları kandıramayacaklarını anladılar.
Belki de 30 yaş üstü herkesin ‘enformasyon’ çağı dediklerini o kadar da kutsamayıp hala ‘ebeveyn bilgeliğine’ önem veriyor oluşu bunda yatan etken olabilir.
Kendi taraftarlarına “Dünya yaşanmaz bir hale geliyor, o yüzden nüfusu kontrol altına alalım, aile kavramını yeniden tanımlayalım” diyorlar ama piramitin tepesindekilerin alt tabakadakileri hemen her konuda kandırdığı bir gerçek.
Bu yüzden “aileye yaptıkları” saldırılar aslında insanların aile geleneği üzerinden kuşaklar arasında yaptıkları “kadim bilgi transferini” baltalamak.
Ama ne yaparlarsa yapsınlar nafile.
Tıpkı Türk ordusunun “normal çapta” bir operasyonu üzerine “6 yıllık plan 6 günde çöktü” demeleri gibi…Bir de tüm milletçe “Büyük taaruza” kalkışsak neler olacak demek ki…
Aslında 6 yıl değil, 60 yıllık plan demeleri gerekiyor…
Daha çok planları çökecek, zira dünyanın her köşesinde insanlar ciddi uyanış içerisinde.
ABD artık hiç bir ülkede istediği darbeyi yapamıyor, neredeyse halkların şartlanması çok basitleşmiş: Nerede ABD destekli bir hükümet varsa onların karşısında duruyor.
Şili’den sonra gösteriler Bolivya’da başladı, aktörler farklı olsa da hikaye aynı.
Şili’de hem sağ, hem sol kesimden halk ABD destekli hükümete karşı ayaklanıyor. Bolivya’da “ABD destekli aşırı sağcılar” darbe yapmaya çalışıyor, bu sefer direnen hükümet oluyor .
Her durumda, kabaca genellersek 30 yaş üstü hemen herkes halkını uyarmayı bir görev bilmiş.
Venezuellayı örnek gösteriyorlar.
Oradan merceği Irak’a doğrultun, tablo aynı.
Kafa yapısı olarak ABD’nin emperyal ahtapotçuluğundan hiç bir farkı yok “Pers” dayatmasının.
Irak’lı Şiiler, İran’lı Şiilere karşı ayaklanmış durumdlar.
Diyorlar ki, aralarında “Mehdi’nin zuhuru” üzerinden ihtilaf var.
Hayır yok.
Irak’ta isyan edenler “Şii” oldukları için ayaklanmıyor, İran’a da “Şii” olduğu için karşı çıkmıyorlar.
Halk artık bu kalıpları umursamıyor.
Tıpkı Lübnan halkının son zamanlarda ilk defa Hizbullah’a açıktan posta koyması gibi.
Her coğrafyanın halkı, küresel hegemonya dayatmalarından bıkmış durumda.
İnsanlar her türlü ideolojiden tamamen kurtulmak istiyor.
Ufak ta olsa, fakir de olsa, kendi bağımsız devletini küresel sistemin zincirlerinden kurtulmuş vaziyette görmek istiyor.
Bu küresel sistemin zincirlerini taşıyan, ondan beslenen veya medet uman her türlü dayatmadan usanmışlar.

TÜM İDEOLOJİLER ARTIK ÇÖP

Irak’lı soruyor, “Benim ülkemde neden İranlı milisler kimlik kontrolü yapıyor?”
İran bu işte! Kafayı “Şiilik” üzerinden bozarsan, böyle tokadı yersin.
Aynı tokadı İsrail de yedi. Kafayı “Arz-u Mevud” idelojisi ile bozduklarından elbette. Bakın 60 yıllık planları 6 günde çöktü.
Kaderin cilvesi, Türk askeri Rojova devrimini kafalarına geçirirken belki de “6 gün” savaşının intikamı alınmış oldu.
Mesele sadece askeri bir başarı değil. Aile kavramına yapılan saldırılara karşı direnen bilinçli anne ve babaların çocuklarını komplo teorilerine karşı koruması hiç değil.
Mesele, tüm dünya genelinde halkların her türlü ideolojik safsata arkasına gizlenmiş “emperyal” ve “şeytani” niyetleri artık çok rahat okuması.
Suriyeli yüzbinlerce Kürt şu “Arz-u Mevud” ideolojisinin beyhudeliğini görmemiş olsaydı, biz bu kadar rahat “operasyon” yapabilir miydik?
Iraklı yüzbinler sokaktaysa onlar da hem ABD’nin “Demokrasi getirme” mezhebinin hem de İran’ın “Şiilik” kisvesi altında yaptığı “Pers milliyetçiliğinin” gayet farkında.
Küresel sistemin kuklabazları bütün güçleriyle saldırıyor.

TELEFONDAN KAFAYI KALDIRAN GENÇLİK ÖZLEMİ

Asperger sendromlu, tamamen zihin kontrol kurbanı zavallı o “iklimci” kız rakiblerine tehditler savurup diyor ki, “Facebook beni eleştiren hesapları kapatmazsa ben de Facebook’tan çıkarım!”
Kendisini yönlendiren akıl Facebook için milyarlar harcadı. Fakat artık kimsenin bu köhnemiş mecrayı ciddiye almayışını hazmedemiyorlar.
Aynı öfke, Paris iklim antlaşmasını iptal etme cesareti gösteren Trump ve taraftarlarına yönelmiş durumda.
Karbon gazı mafyası bu duruma çok bozulmuş.
Dertleri sadece bedavadan kesecekleri haraçtan olmak değil.
Artık eski “kandırma” gücüne sahip değiller.
Son yüzyıldır “bilimsellik”, “demokrasi”, “etnisite” kavramları üzerinden sürekli “ideloji” sattılar dünyaya ama artık kimse almıyor.
Böyle giderse işler iyice kesatlaşacak.
Süreki bir başka safsata uydurmak zorunda kalacaklar, yok Mars’a seyahat, yok Cyborg hakları, yok komünal aile deneyleri, yok 6G üzerinden yeni “zihin kontrol” deneyleri.
Kadim bilgi ise kuşaklar arasında aktarılmaya devam edecek, yeter ki 30 yaş altı nesil, kafalarını azcık “telefonlarından” kaldırsın…
Kaldırınca ne Siyonizm, ne Şiilik, ne de sosyalizm üzerinden artık dünyada hiç bir emperyal hareketin başarıya ulaşamayacağını görecekler, “New World Order” teorileri çöpe giderken asıl “yeni dünya düzeni” bu küreselcilerin yakıp yıktığı “idelojik dünyanın” küllerinden doğacak…