Gerçek Hayat’ın öngörüleri gerçek oldu

Gerçek Hayat olarak geçen haftaki kapağımız “CHP’nin masasındaki Türkiye’yi zayıflatacak PKK ve FETÖ Diyeti” şeklindeydi. Dosya haberimizde “Seçim bitti bitmesine ama tartışma bitmedi, aksine yeni başladı. Şimdi sıra seçimde CHP’ye destek veren FETÖ ve PKK’ya diyet ödeme vakti. Seçim öncesinde de beyan edildiği üzere verilen desteğin karşılığını istemede. Bu kez Kandil ve Pensilvanya isteyecek, CHP’li belediyeler verecek. Ya pazarlık gereği verecek, ya da bedelini ödeyecek. Verirse ki başka çaresi yok, milletin kaynakları ile FETÖ ve PKK terörü finanse edilecek, Türkiye zayıflatılacak… O halde şimdi sıra CHP’nin büyük imtihanında!” demiş ve Millet İttifakı olarak kazanılan CHP, HDP ve İyi Partili belediyelerde PKK ve FETÖ’cülerin istihdam edileceğini, belediyelerin imkânlarının terör örgütleri için kullanılacağını kayda geçirmiştik.

Terör örgütü üyeleri İzmir belediyesinde çalışacak

Mürekkebimiz kurumadan öngördüklerimiz bir bir gerçek oldu. CHP’den İzmir Belediye Başkanı seçilen Tunç Soyer, terör örgütü üyelerini belediyede işe alacağını açıkladı. CHP’li Başkan seçilen Tunç Soyer’in ilk icraatı FETÖ ve PKK’yı sevindirmek oldu.

İzmir Kitap Fuarı›nda “Nasıl bir yerel yönetim, nasıl bir İzmir” konulu bir konuşma yapan Başkan Soyer, Gerçek Hayat’ın dile getirdiği meseleleri hayata geçireceğini açıkladı. Soyer, FETÖ ve PKK ilişkileri nedeniyle memurluktan atılan kamu görevlileriyle ilgili “Biz KHK ile atılmış öğretmenleri zabıta olarak alacağız” dedi.

Sapkınlar örgütü LGBT ile anlaşma

Göreve başlar başlamaz LGBTİ örgütleri ile masaya oturan CHP’li mason başkan Soyer, ilk anlaşmasını Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD) ve LGBTİ Gençlik Çalışmaları ve Dayanışma Derneği ile yaptı. Soyer’in Türkiye’de bu iki dernek tarafından hazırlanan “LGBTİ Dostu Belediyecilik” protokolüne imza attığı bildirildi.

CHP’den sapkınlıkla dostluk ilişkisi

İki derneğin hazırladığı «LGBTİ Dostu Belediyecilik» protokolünün büyük bölümünü HDP ve TKP’li 26 belediye başkan adayının imzaladığı kaydedildi. Bu 26 isim arasında yer alan Tunç Soyer, Tunceli Belediyesi başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, İstanbul Şişli Belediyesi’nin CHP’li başkanı Muammer Keskin, Tunceli Mazgirt Akpazar Belediyesi’nin HDP’li Başkanı Orhan Çelebi’nin seçimi kazandığı ifade edildi. Soyer’in imzaladığı protokolde “LGBTİ+’ların hak ve özgürlüklerinin korunması ve iyileştirilmesi için somut adımlar atmak”, “LGBTİ+ kapsayıcı politikalar oluşturmak” gibi maddeler yer alıyor.

Mason olduğu ortaya çıktı

Aday yapıldığı günlerde 12 Eylül darbesinin aktörlerinden olan babası Nurettin Soyer ile gündeme oturan CHP’li Tunç Soyer’in mason olduğu ortaya çıkmıştı. CHP’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tunç Soyer, mason töreninde mason giysisi içindeki resimleri yayınlanmıştı. Mustafa Kemal’i zehirlediği iddia edilen Cenova Locası’na üye olan Soyer, bundan sonraki icraatları ile de gündemden düşmeyeceğe benziyor.

İşte Gerçek Hayat’ın geçen hafta yayınladığı terörün finansmanına yönelik haberden kısa bir kesit:
Diyetsiz olmaz

Diğer bir gündem ise FETÖ, HDP, PKK, CHP, İP, Saadet’i aynı çatı altında birleştiren şeytanî aklın kim olduğu sorusu. Pek çok kimseye göre bu koalisyon daha önceden var idiyse de birlikteliğin temelleri 17/25 Aralık yargı darbesi sürecinde atıldı. Gezi ve hendek terörlerinde bağ kuvvetlendirildi. 15 Temmuz’da ise nikâh tümüyle kıyıldı.

Şimdi ise sıra elde edilen belediyelerdeki kadrolar ile kamu kaynaklarını bölüşmekte. Bu işten en zararlı çıkacak partinin iyice taban kaybederek marjinalleşen Saadet, en çok kazananın ise FETÖ ve PKK olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Terör örgütlerinin destek verdikleri partilerden muhtemel istekleri

– Belediye kadrolarına FETÖ ve PKK’lıların yerleştirilerek terörist istihdamı
– Belediye kaynaklarının terörün finansmanına aktarılması
– İhalelerin terör örgütü destekçisi firmalara verilmesi
– Belediye tesislerinin FETÖ ve PKK’ya açılması
– PKK ve FETÖ üye veya destekçisi kişilere eğlence programları düzenletilmesi
– Terör örgütlerinin propaganda materyallerinin belediye imkânları ile basılması
– Teröristlerin belediyelerin sağlık imkânlarından gayri resmi olarak yararlandırılması
– Belediye araçları ile terörist taşınması
– Belediyelerin iş makinalarının terörün hizmetine sunulması
– Teröristlerin belediyelerin resmi mekânlarında saklanması
– Belediye kaynakları ile teröristlere gıda yardımı yapılması
– Terörü şehirlere yayarak sivilleştirme

Benzer konular