AB öldü, merkez kayıyor, korona havadan yayıldı

Korona meselesi iyice sarpa sarıyor. Gelen haberler gerçekten sarsıcı. Ancak bu sarsıcılık insan ölümleri ile ilgili değil.
Hastanelerden çıkmayan insanlar artık yakınından bile geçmek istemiyor. Korona sürecinde tüm dünyada normal zamanda görülen ölümler azalmış. Korona kaynaklı ölümler ise hâlâ grip ortalamasının çok altında. Zira sadece Almanya’da geçtiğimiz yıl gripten 20 binden fazla insan ölmüş.
Çin’in insan bile yiyen Vuhan şehrinde zuhur eden yeni korona, Çin’den sonra Güney Kore, İtalya, İspanya, Almanya, Hollanda, İngiltere, ABD, İran ve Rusya gibi ülkelerde büyük etki meydana getirdi.
Çin’in yayınladığı veriler gerçek değil. Rusya ise daha fazla saklayamadı. Virüs, Çin’in 1,3 milyar nüfusa sahip komşusu Hindistan’ı, 170 milyonluk Bangladeş ve 200 milyonluk Pakistan’ı atlayıp İran’a ulaşıyor.
Türkiye’ye selam verip, İtalya, İspanya ve diğerlerine yerleşiyor. Ardından Amerika’ya bir kafile gönderiyor. İlginç değil mi?
Şimdi Amerika, İtalya, İspanya, Çin, Almanya, Fransa, İran, İngiltere, Rusya, İsviçre, Türkiye ve Kanada diye sıralanıyor en çok virüs görülen ülkeler. Bomba bilgiyi vermeden önce gelin bu ülkelerin ortak özelliklerine bakalım…
Bunlardan 8’i G8 ülkesi. İsviçre ve İran hariç diğerleri G20 ülkesi. Yani en gelişmiş 20 ülkenin 13’ü koronanın en yaygın olduğu, en çok ölüm vak’alarının görüldüğü yerler. İsviçre, karanlık paranın ve baronların merkezi. İran rejimi ise artık işlevsiz, çünkü Müslümanlar üzerindeki tüm itibarını bitirdi. Amerika’da ise koronanın üssü New York, yani dünya finans merkezi. Türkiye’de ise virüs, İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra en çok iktisadî olarak güçlü olan sanayi havzası şehirlerde yaygın. Bu da mı tesadüf?
Şimdi daha şok edici olanlarını dile getirelim.
Vuhan’da ortaya çıkan bu virüsün hayvandan insana geçip, böyle bir yol ve harita takip ettiğine kim inanır? Mesela siz inanır mısınız? İnanıyorsanız bundan sonrası sizi ilgilendirmeyecektir. İnanmıyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.
Kaynağı mahrem ama kesin bir bilgi var. Söz konusu ülkelerin semalarında kiralanmış ilginç helikopter trafikleri tespit ediliyor. Bu uçuşların zamanları birbirine çok yakın…
Bu işlerin fâillerinden bazıları, hastanelere girip sıra dışı işler dahi yapmışlar.
Virüsün yayıldığı ülke ve şehirler, bu helikopterlerin dolaştığı şehirler olması da mı tesadüf? Şimdi herkes ‘burası Türkiye mi’ diye soracaktır. Bunun cevabı, virüsün çok etkilediği yukarıdaki ülkelerin pek çoğu…
Bazı ülkeler bu durumu fark edince, failleri ele geçirir. Şimdilik bu kişilerin kimliklerini bilmiyoruz. Ama bilinen şey, bu kişilerin çok profesyonel oldukları, şeytanî yapılara hizmet ettikleri ve bazı itiraflarda bulundukları yönünde. Bu gerçeğe sahip olan yönetimlerin sayısı az değil.
Laboratuvarda ürettikleri virüsü uluorta değil de, hedef ülkelere salıverenlerin asıl hedefi; çürümüş, kokuşmuş ve yıkılmak üzere olan dünya düzenini kendi elleriyle yıkmak ve yerine de bizim “DÜZENSİZLİK DÜZENİ” dediğimiz ve yakında detaylandıracağımız düzensizliği inşa edecekler.
Söz konusu başkentler bunun ne kadar farkında şimdilik sır.
Bu düzensizlikte güçlülere, güçlenmeye çalışanlara, kontrolsüz güçlere yani bu şeytanî oyuna karşı savunma geliştiremeyenlere yer yok.
Avrupa karanlık bir çağa giriyor. AB’nin defterinin dürüldüğü kesin. Trump’ın, belki de ABD’nin geleceğini korona ölümlerinin sayısı belirleyecek. Baronlar, dünyanın merkezini Asya’ya kaydıracak. Hedefin tam merkezindeki Türkiye ise bu işten biiznillah en az yara alacak ülkelerden…
Nasipse sonrasını önümüzdeki sayılarda kaleme alacağız. Siz siz olun birkaç haftaya sönecek olan korona balonuna teslim olmayın ve Gerçek Hayat’a sımsıkı sarılın.
Vesselam!

Benzer konular