Siyonizmin kuklası olmuş bir dünya

New York Yahudilerinin sesi ‘The Algemeiner’ 22 Temmuz’da “Alman Yahudi karşıtlığının ‘Çar’ına soruşturma” başlığıyla bir haber girdi. Hedef gösterilen isim Ramallah’taki Alman diplomatik temsilci Christian Clages’ten başkası değildi. Clages ne yapmıştı peki? ‘Ramallah’taki Almanya’ isimli twitter hesabından sadece bir-iki paylaşıma beğenide bulunmuştu. Ne tür paylaşımlardı bunlar? Birinde İsrail askerlerinin elinden küçük bir çocuğu kurtarmak için mücadele veren Filistinli yaşlı kadınlar görülüyor ve şöyle bir yorum göze çarpıyordu:

“Küçük bir çocuğu İsrailli askerlerin elinden kurtarmak için çaba sarf eden şu Filistinli yaşlı kadınlara şapka çıkartıyorum. İşgal altındaki Filistin’e hoşgeldiniz.”

FOTOĞRAFLAR NE DİYOR?

Diğer paylaşımda ise Filistinli çocuklarla çatışan İsrailli askerler ‘ti’ye alınıyordu. Fotoğraflar sahte değildi. Her iki fotoğrafta da orantısız iki gücün varlığı söz konusuydu. Bir tarafta her türlü teçhizata ve silaha sahip İsrail askerleri, diğer yanda ise küçük Filistinli çocuklar ve onları kurtarmak için canhıraş mücadele veren yaşlı kadınlar. ‘Küçücük çocuklara silah doğrultan işgalci asker’i haklı çıkarmak için Alman hükümetine müthiş bir baskı uygulanmaya başlandı. Almanya’nın en çok satan gazetelerinden Bild, İsrail namına meseleyi köpürtmeye koyuldu.

İSRAİL LOBİSİ ALMANYA’YI AYAĞA KALDIRDI

Koskoca Alman hükümeti, İsrail lobisinin salvoları karşısında direnemedi, “Ne var yani, görüntüler sahte miymiş? Ramallah temsilcimiz iftira mı atmış, yalan mı söylemiş?” diyemedi. Alman Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Bild gazetesine verdiği demeçte bu tür paylaşımların kabul edilemez olduğunu ve Alman hükümetinin politikalarını yansıtmadığını ifade etti. Daha kötüsü, bu tür yanlış hareketlere müsamaha gösterilmeyeceğini söylemesi oldu. Evet, yanlış anlamadınız. Alman Dışişleri Bakanlığı, daha önce Almanya’nın Beyrut Büyükelçiliği görevinde bulunan Christian Clages hakkında soruşturma açıyor.

Alman hükümetinin Yahudi karşıtlığıyla mücadele komiseri varmış, bunu da şu vesileyle öğrenmiş bulunduk. Federal komiserin adı Felix Klein. Yahudi Bild gazetesi fırsatı kaçırır mı? Bu şahsı da konuşturmuş. Klein’a göre ortada bir skandal söz konusu ve Christian Clages oturduğu makamda güven telkin etmiyor. Bakın, Klein ne diyor?

“Alman menfaatleri etkili bir şekilde temsil ediliyor olsaydı, Ramallah’taki temsilcinin sadece Filistinliler ile değil, aynı zamanda İsrailliler ile de iyi ilişkiler içerisinde bulunması gerekirdi.”

Biri de kalkıp şu adama “İyi de, Almanya’nın zaten bir Tel Aviv Büyükelçisi yok mu? İsrail ile ilişkilerden sorumlu olan bu büyükelçi değil mi? Ramallah’taki temsilciden İsrail ile iyi ilişkiler bekliyorsanız, acaba Tel Aviv’deki büyükelçiden de Filistinliler ile iyi ilişkiler beklentiniz mevcut mu? Bunu deklare edebilecek durumda mısınız?” diyemiyor.

Gördüğünüz gibi İsrail lobisi koskoca Alman devletini parmağında oynatıyor.

DAVID DUKE BAHANESİ

Alman diplomatın Filistin konusunda beğendiği tivitlerden birinin Amerikan beyaz ırkçılarından David Duke tarafından paylaşılması da ayrı bir bahane. 10 Nisan tarihli paylaşımında ne yazmış Duke:

“71 yıl önce bugün, Yahudi ırkçılar Filistin’deki Deir Yasin köyünü işgal edip oradaki insanları çocuklara varıncaya değin katlettiler. Masum Filistinliler katliama uğramadan önce Yahudi komşuları tarafından uzuvları doğranıp sakat bırakıldılar. Tecavüze uğradılar ve binbir hakarete uğratıldılar.”

Bu sözleri David Duke değil, kim yazarsa yazsın. Mesele şu: Deir Yasin katliamı yaşandı mı, yaşanmadı mı? Aynen şu paylaşımda ifade edildiği gibi uzuvları doğranıp tecavüze uğrayanlar Filistinliler değil miydi? Peki, bunu yapan kimdi? Elbette Yahudi ırkçısı Siyonist çeteciler.

Eee!… Katliamı yapan sen!… İnsanları doğrayan sen!… Tecavüz eden de sen!… Sadece senin yaptıklarını dile getirenleri Yahudi karşıtı ilan edip suçlu çıkaran yine sen!

Sen ne baş belası şeysin be arsız Siyonist!

SİYONİST TROLLER ATAKTA

Israelycool.com isimli Siyonist sitenin yazarlarından Aussie Dave “Verilen görüntü bir diplomat için hiç iyi değil. Hele bu bir Alman ise..” şeklinde söze girmiş. Christian Clage’i yerden yere vuran yazının sonunda bakın Alman diplomat ile nasıl alay ediyor:

“Ramallah’taki temsilcinin bu konuda sıralayacağı mazeretleri hiç de duyacak durumda değilim. Fakat yine de ne gibi sözlerin arkasına sığınabileceğini size söyleyebilirim. En uzak ihtimalden başlayarak:

– Hiç bir mazeretim yok. Açıkçası yanlış bir iş yaptım. Özür dilerim.

– Böyle yaptım. Çünkü Rothschild’ler beni buna zorladı.

– Ben sadece talimatları yerine getirdim.

– Ben ırkçı biri değilim. Irkçı biri varsa o da Donald Trump’tır.

– Ben Duke David’in kraliyet ailesine mensup olduğunu sanıyordum.

– Bu tivitler Siyonizm karşıtı, Yahudi karşıtı değil.

– Twitter hesabımı birileri hack’lemiş.”

Görüyorsun sevgili insanoğlu! Doğru sözü tasdik eden insaf ehli bir diplomatın düştüğü vaziyet bu!

Almanya, Amerika, İngiltere, Fransa… Hepsi Siyonistin elinde birer kukla.

Benzer konular