893 - Sayı

İhanet edenleri asla unutmayın,
ülkesini satanları asla affetmeyin…

MİT TIR’larına operasyon yapacaklar ve “Türkiye DEAŞ’ı destekliyor, terörü destekliyor” diyeceklerdi. Olmadı… DEAŞ’ı onların, ABD ve FETÖ’nün desteklediği ortaya çıktı.

1725 Aralık’ta “yolsuzluk” kılıfı altında darbe yapacaklardı. Türkiye’nin başbakanını, bütün ekibini, ona destek veren herkesi tasfiye edip hapislere dolduracaklar, devleti Pentagon ve İsrail aşırı sağına teslim edeceklerdi. Olmadı, başaramadılar. Meselenin yolsuzluk olmadığı, bir ABD müdahalesi olduğu ortaya çıktı.

15 Temmuz’da açık saldırıya geçtiler. Bu ülkenin sinir sistemine kadar nüfuz eden FETÖ istihbarat ağını harekete geçirdiler. Kırk yıldır ilmik ilmik işledikleri, besledikleri vatan hainleri çetesini ülkemize saldırttılar. Sokaklarımız, insanlarımız, değerlerimiz saldırıyla uğradı. FETÖ üzerinden ABD’nin, NATO’nun, Avrupa ülkelerinin, İsrail aşırı sağının açık müdahalesi altındaydık.

Bir milli mücadele ruhuyla, müthiş bir vatanseverlikle, şehadet özlemiyle kurşunların üzerine yürüyen, tankların önüne dikilen bir millet o çokuluslu saldırıyı savuşturdu. Türkiye’yi Suriyeleştirme, iç savaşa sokma, parçalama, işgal etme saldırısıydı bu. FETÖ ihanet şebekesi, siyasi tarihimizin en büyük ihanet örneğini sergiledi ve ABD adına, İsrail adına kendi ülkesine saldırdı. Tarihimizde ilk kez, bu topraklarda öyle bir ihanet örneği sergileniyordu.

Olmadı… Başaramadılar.

Şimdi, 17-25 Aralık davasını ABD’ye taşıdılar. Türkiye’de yapamadıkların oradan yapmaya çalışıyorlar. CIA, FBI, FETÖ Türkiye’ye bir kumpas kurmaya çalışıyor. Satın aldıkları, kandırdıkları, tehdit ettikleri kişiler üzerinden, daha önceki darbe dosyalarıyla koca ülkeyi, Türkiye’yi mahkûm etmeye çalışıyor.

Kendi ambargolarına biz niye uyalım! Türkiye’nin komşularıyla ilişkileri ABD’ye mi kaldı? ABD hangi güç ve yetkiyle Türkiye’yi kendi mahkemesinde mahkûm edebilir! Tamamen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları üzerinden, Türkiye’nin dış politikasını nasıl mahkûm edebilir!

Bu bir ekonomik darbe girişimidir. Patronu ABD, uşağı Gülen ve terör örgütü, içerideki savunucusu, pazarlamacısı da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Pis bir operasyon yapılıyor. Çok kirli bir tezgâh kuruluyor. Bugüne kadar Türkiye’ye hiçbir şey yapamadılar. Şimdi ekonomik kriz yapıp diz çöktüreceklerini sanıyorlar.

Bu oyun bozulacak… Bu tezgâh dağıtılacak… ABD’nin FETÖ ile, PKK ile, CHP ile kurduğu Türkiye karşıtı eksen yıkılacak… Bu ülke “Acımasız Direniş” yöntemini keşfetti artık. Bu oyunlarla, entrikalarla, kirli hesaplarla diz çökmeyeceğini kanıtladı. Yine hayal kırıklığı yaşayacaklar. Yine kaybedecekler.

Biz kaybetmeyeceğiz. Onlar kaybedecek. Göreceksiniz.

Ama ihanet asla unutulmayacak. Türkiye’yi işgal güçlerine, bu ülkeyi parçalamak isteyenlere peşkeş çekenler asla affedilmeyecek. Onlarla her yerde, her platformda acımasız bir mücadele daha da güçlenerek devam edecek.

Benzer konular